Hakkımızda

Hakkımızda

Digipos Bilg. Elekt. Barkod Otomasyon ve İletişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti olarak perakende sektörünün gelişen lider firmalarından Enpos,Cas ve Mikro ile yetkili satış ve yetkili servis düzeylerinde işbirliği sürdürmekteyiz.

Enpos,Cas ve Mikro olarak üç ayrı ana işkolunda yetkili ve bağımsız servislere destek sağlamaktayız.Müşterilerimizin değişen ve gelişen ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede verebilmek için,çalışanlarımızla beraber satış öncesi olduğu gibi satış sonrasıda sizlere hizmet vermekden mutluluk duyarız.

İnteryazarkasa servis olarak 20 yıla varan tecrübemizle sizlerin mağazalarınızda kullanmak olduğunuz bir çok otomasyon ürünleri ile alakalı ücretsiz danışmanlık vermekteyiz. Yeni dönemde yeni nesil yazarkasa konusunda müşterilerimizi bilgilendirmek için özel bir danışmanlık sistemi ve ağı kurma çalışmalarımız hızla devam etmektedir.

Image
Image Image

Kurucumuz İsa Cebeci 1997 yılında İnter, Mühendislik firmasının İnter, yazarkasa servis departmanında sektöre adım atmakla başlamıştır.Burada yüzlerce projede yer alan kurucumuz İnter'in şuan Amirel Gemisi olan MPOS 2001 yazarkasa argesinde görev almıştır.Sektöre daha iyi hizmet sunabilmek için İnter'den ayrılıp soy ismini taşıyan Cebeci Pos firmasını kurmuştur. 2008 yılında şuanki Digipos Bilg.Elekt.Barkod Otomasyon ve İletişim Hizmetleri San.Tic.Ltd.Şti bilgi birikiminin vizyonunun ve anlayışın temelleri esasen o zamanlarda atılmıştır.Şuan halen faaliyette olan firmamız dahada güçlü kadrosuyla yüzlerce projede başarılı bir şekilde yer almıştır. Digipos, anlayışı ve prensiplerinin bu logo altından nesilden nesile geçmesi en büyük dileğimizdir.

0%

Müşteri Memnuniyeti

0%

Destek

0%

Çözüm

0%

Uzman Kadromuz